top of page

SELLEKS, ET AJA VEETMINE SARAPIKU TALUS OLEKS KÕIGILE MEELDIV JA MÕNUS, KINNITAME MEIEGI ÜLE AMMUTUNTUD REEGLID:

1. Kui ostad Toretalu õuel ja maisirägastikus aja veetmiseks pileti, kinnitad sellega, et nõustud meie

reeglitega!

2. Iga täiskasvanu vastutab täielikult kogu talus viibimise aja kõigi endaga kaasa toodud alaealiste ja nende tegude eest!  Palun tegutsege koos oma kaasa võetud lastega, ärge kaotage neid silmist!

3. Püüame pakkuda võimalikult turvalist ajaveetmise võimalust! Toretalu pere ei vastuta

õnnetusjuhtumite eest. Palun jälgige oma lapsi, nad üllatavad!

4. Juhime tähelepanu, et oled jõudnud maale! Riietu vastavalt ilmale nii, nagu läheksid maale vanaema juurde puhkama! Meil leidub muuhulgas ka kive ja kände ja nõgeseid ja putukaid! Pane mugavad jalanõud ja pista kotti ka putukatõrjevahend ;)

5. Palume täiskasvanutel ekselda labürindis koos lastega. Ilma valveta laps eksib kergesti, ei taju oma asukohta ja võib paanikasse sattuda.

6. Suitsetamine (välja arvatud selleks ette valmistatud kohas), alkohol ja narkootiliste ainete tarbimine on Toretalu terrtooriumil keelatud!

7. Jäta palun koduloomad koju!  Meile loomad meeldivad, aga arvestame taluloomade ja kõigi meie külalistega! :)

Kui sul on koer kaasas, peab see kogu talus viibimise ajal olema rihma otsas täiskasvanu kindla käe küljes,  kuna meil on pardid ja lapsed taluõuel.

8. Jälgi oma isiklikke asju! Toretalu pere ei vastuta külaliste  isiklike asjade eest! 

KKK

 • Kas peale pileti ostmise on veel väljaminekuid?
  Üldiselt mitte. Enamus tegevused talus on pileti ostnule sel päeval tasuta. Lisatasu eest on * Kohvi/tee valmistamine * Suurte meeste mänguasi - kaevekopaga harjutamine * Metsasauna rent (ettetellimisel) * "Kaubamajast" talukraami ja meenete ostmine
 • On meil vaja tulekust ette teatada?
  Ei pea, ootame teid iga päev kell 12-19; Muudel kellaaegadel palume külastus eelneval päeval kokku leppida telefonil 53433050.
 • Kas lapsed võivad Toretalus omaette aega veeta?
  Ei, alla 14 aastased lapsed vajavad talus ringi käies täiskasvanud saatjat. Kõigi alaealiste (ka üle 14 aastaste) ja nende tegude eest vastutavad kogu talus viibimise aja temaga koos Toretalusse tulnud täiskasvanud.
 • Kui pikaks peaks plaanima külastuse?
  Keskmine külastuse aeg on umbes 2 tundi.
 • Kas võime lahkuda talust ja tulla hiljem tagasi?
  Jah, samal päeval teist korda piletit ostma ei pea. Kuna meil ei ole käepaelu, siis kooskõlasta oma lahkumine-tagasitulemine piletimüüjaga!
 • Kui kaua on maisilabürint avatud?
  Maisilabürint ja kogu talu on külastajatele avatud augusti algusest kuni septembri teise pooleni, kui mais loomasöödaks koristatakse.
 • Kas talu on avatud olenemata vihmast?
  Jah, üldiselt oleme avatud iga ilmaga. Ära unusta, et enamus taluõuest on murupind ja mais kasvab tavalisel põllul, mis suure vihmaga muutub veidi poriseks. Vali kindlasti ilmale vastav riietus ja jalanõud. Kui ilm juhtub üllatama, siis on meil tasuta kummikulaenutus.
 • Kas on võimalik liikuda ratastooliga?
  Talu territoorium on suures enamuses muru, mais kasvab tavalisel põllul. Ratastooliga liiklemine võib osutuda raskeks, kuid pole võimatu.
 • Kas võime talu territooriumile kaasa võtta oma piknikukorvi?
  Jah, muidugi!
 • Kas väike õlle suvepäevas on lubatud?
  Ei, meie talu on pühendunud lastega aja veetmisele ja päevasel ajal meil alkoholi tarbida ei tohi. Samas õhtul, kui olete meie juurde telkima või sauna nautima jäänud, pole meil midagi selle vastu, kui täskasvanud võtavad väikse dringi.
bottom of page